Jak powinna prezentować się czytelna wizytówka?

Wielu właścicieli firm nie zdaje sobie sprawy jak istotnym elementem stereotypu jest oferowanie wizytówki. Tworzą oni przypadkowy model tego miniaturowego kartonika i zadrukowują go wieloma niepotrzebnymi informacjami.

Tymczasem wybranie odpowiedniego wzoru, jaki pozwoliłby na przekazanie partnerom biznesowym istotnych wskazówek, nie jest taki łatwy. Wizytówka pełni obecnie wiele funkcji. Właściwe tworzenie wizytówek umożliwia pokazanie się drugiej osobie.
druk wizytówek

Autor: Brad Einarsen
Źródło: http://www.flickr.com

Wizytówka służbowa winna zawierać logo firmy, imię, nazwisko oraz stanowisko właściciela, dane do kontaktu, typ działalności a także ewentualne odwołanie do strony www., na jakiej można odnaleźć pozostałe informacje.

Jeśli zaintrygował Cię ten tekst, kliknij ten link – to bezsprzecznie świetne opracowanie (http://certificator.eu/) tego tematu. Obowiązkowo to przeczytaj!

Umieszczanie na wizytówce większej ilości informacji sprawi, że wizytówka będzie nieczytelna. Wybór wzorów i poziomów jest dla zwykłego klienta bardzo duży począwszy od gatunków surowców z których są produkowane wizytówki, poprzez używane wielkości blankietu, kolory, czcionki, na sposobie wydruku kończąc.

sala

Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli tworzy własne wizytówki biuro rachunkowe Dużo więcej przeczytasz na tej stronie, warto pokusić się o umieszczenie na wizytówce czegoś oryginalnego, co odróżni konkretne biuro od innych, przy utrzymaniu naturalnie wszystkich istotnych informacji kontaktu. Jeśli jesteśmy przekonani, że umiemy naszą wizytówkę zaprojektować samodzielnie, pozostaje nam jedynie problem z ich wydrukowaniem. To jednak znikomy kłopot w czasie procesu ich powstawania.

W internecie znajdziemy wiele firm, gdzie druk kasetony świetlne wrocław wizytówek okazuje się być ekspresowy. Należy przekazać, w dowolny sposób firmie drukującej pliki graficzne, w uzgodnionych wcześniej formatach i w przeciągu kilku dni mamy wydrukowany zestaw własnych wizytówek.